Hakkımızda

Bölge Oto Lastik olarak hizmete başlayan firmamız müşterilerinin oto lastik üzerine tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere kurulmuştur. Bu amaçla gerekli olan tüm donanım ve teknik destek ekiplerini bünyesinde toplamış, alanında uzman profesyonel kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmetine devam etmektedir.

Adı üstünde bölgesinde tek olmayı amaçlayan ve müşterilerinden gelen takdirlerle bu ismin hakkını verdiğini düşünen Bölge Oto Lastik bu memnuniyeti daha üst seviyelere çıkarmayı amaçlamaktadır.

Bölge Oto Lastik teknik anlamda son teknolojiye sahip ekipman ve donanımları ile müşterilerine en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermektedir. Bu amaç doğrultusunda Mobil Lastikçi hizmetini de bünyesinde barındıran firmamız servis merkezinde sunduğu tüm lastikçi hizmetlerini müşterilerinin ayağına götürmektedir.

7 / 24 hizmet anlayışından taviz vermeden bölgesinde en çok tercih edilen lastikçi olmanın verdiği haklı gururla belirlediği vizyon ve misyon doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bölge Oto Lastik lastiğe dayalı tüm hizmetleri vermesinin yanı sıra lastik depolama hizmeti de sunmaktadır. Özellikle şehir hayatında yedek lastiklerini koyacak yeri olmayan müşterilerimiz garantili depolama hizmetimizden yararlanarak tüm yedek lastiklerini ekonomik olarak lastik depolama hizmetimizden yararlanarak saklamaktadırlar.

Son teknolojiye sahip cihaz ve ekipmanlarımızla rot balans ayarı çok kısa zamanda ve kusursuz biçimde yapılmakta olup bu alanda da Bölge Oto Lastik en fazla tercih edilen lastikçi olmaktadır.

Kısaca ifade etmek gerekirse Bölge Oto Lastik, lastik satışından tamirine, rot balans ayarından depolama hizmetine varıncaya kadar bireysel ve kurumsal çözümlerle doludur.  Alanındaki gelişmeleri yakından takip eden, lastik alanında gerekli tüm teknolojik cihazlara sahip, müşterilerinin bütün ihtiyaçlarına göre çözümler sunan ve üreten profesyonel hizmetten taviz vermeyen bölgesinin bir numaralı ve tek lastikçisidir.

Vizyonumuz

Oto lastiğin hayati bir öneme sahip olduğunu bilerek müşterilerimizin lastiğe dayalı tüm ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunarak onların can ve mal güvenliklerini korumaya yönelik müşteri memnuniyeti odaklı oto lastik hizmeti vermek.

Misyonumuz

Oto lastik hizmetinde sektörde öncü, yenilikçi anlayıştan taviz vermeden taklit eden değil taklit edilen bir oto lastik hizmeti sunmak suretiyle bölgenin lider Oto lastikçisi olmak.